Bengt Elde ojemålning

Bengt Elde ojemålning
Bengt Elde ojemålning
Bengt Elde ojemålning
Bengt Elde ojemålning
Bengt Elde ojemålning
Bengt Elde ojemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT ELDE (1939-2015): landskap med hus, signerad och daterad 69, olja på duk, ca 38x89 cm

599749

2018-12-17