Kaffekoppar empire

Kaffekoppar empire
Kaffekoppar empire
Kaffekoppar empire
Kaffekoppar empire
Kaffekoppar empire
Kaffekoppar empire
Kaffekoppar empire
Kaffekoppar empire
Kaffekoppar empire
Kaffekoppar empire
Kaffekoppar empire
Kaffekoppar empire
Kaffekoppar empire
Kaffekoppar empire

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEKOPPAR, 2 st, porslin, 1800-talets första hälft, porslin, med dekor av hundar resp. landskap, höjd inkl fat ca 11 resp. 12 cm

Ett fat med omfattande lagning. Slitage

599755

2018-12-18