Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Självporträtt, 1904, osignerad, etsning, ca 17,5x12,5 cm
Asplund 180, H&H 119, ZG 180, ur Die Graphischen Künste 1905
Gulnat blad
599756
2018-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här