Anders Zorn Självporträtt

Anders Zorn Självporträtt
Anders Zorn Självporträtt
Anders Zorn Självporträtt
Anders Zorn Självporträtt

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Självporträtt, 1904, osignerad, etsning, ca 17,5x12,5 cm

Asplund 180, H&H 119, ZG 180, ur Die Graphischen Künste 1905

Gulnat blad

599756

2018-12-18