Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, tidigt 1900-tal, dekoration med häst i metall, förgylld, höjd ca 42 cm, samt 34x12 cm

Ett beslag saknas, slitage, funktionen garanteras ej

599761

2018-12-17