Catharina Edlund färglitografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CATHARINA EDLUND (född 1974): (3) Figurkompositioner, signerade Catharina Edlund, 207/240, 237/240 resp 180/240, färglitografier, varierande mått

599768

2018-12-17