Sidenmålningar

Sidenmålningar
Sidenmålningar
Sidenmålningar
Sidenmålningar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDENMÅLNINGAR, 1 par, Asien, 1900-talets första hälft, motiv av figurer i bergslandskap, kalligrafi samt sigill, ca 119x38 cm

Slitage, veck, fläckar

599788

2018-12-19