2 spetsglas 1700-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPETSGLAS, 2 st, 1700-tal, 1 möjligen Storbrittanien, konisk cuppa, ben med luft, omvikt fot, graverad dekor i form av nyponros respektive monogram under krona, höjd respektive ca 15,5-17 cm
PROVENIENS: Nils von Heidenstam (1890-1978)
599800
2018-12-19