Salsskåp 1900-tal

Salsskåp 1900-tal
Salsskåp 1900-tal
Salsskåp 1900-tal
Salsskåp 1900-tal
Salsskåp 1900-tal
Salsskåp 1900-tal
Salsskåp 1900-tal
Salsskåp 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALSSKÅP, vitlackerad furu/bokfaner, underdel med 2 dörrar och 2 lådor, överdel med 2 vitrindörrar, 1900-talets andra hälft, höjd ca 189, 105 x 47 cm

Bruksslitage, senare bemålning

599805

2018-12-20