Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALSSKÅP, vitlackerad furu/bokfaner, underdel med 2 dörrar och 2 lådor, överdel med 2 vitrindörrar, 1900-talets andra hälft, höjd ca 189, 105 x 47 cm
Bruksslitage, senare bemålning
599805
2018-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här