Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPENDYL, rokokostil, förgylld brons, Joseph Leja, vitemaljerad urtavla, krönt med figurscen, höjd 46 cm, pendel och nyckel finns

Skador i urtavla, lagning upptill, slitage.

599806

2018-12-19