Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, sengustaviansk, 1800-talets början, fanerad med mahogny, belsag i mässing, låda i sargen, höjd 78, 82x40 (80) cm

Slitage, senare beslag, skadade gångjärn, lagningar,

599823

2019-01-02