Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

2 200 SEK

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efterföljare till Frederic de Moucheron, ryttare samt herde i landskap, 1700-tal, olja på duk, dubblerad, ca 47 x 70 cm.

Krackelyr, färgbortfall

599831

2018-12-20