Klubbat för:
2 200 SEK
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efterföljare till Frederic de Moucheron, ryttare samt herde i landskap, 1700-tal, olja på duk, dubblerad, ca 47 x 70 cm.
Krackelyr, färgbortfall
599831
2018-12-20