Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MUGG och BRÄNNVINSGLAS, sekelskiftet 1700-/1800-tal, graverad dekor, brännvinsglas med plåtben, höjd ca 8,5 respektive 12,5 cm
PROVENIENS: Nils von Heidenstam (1890-1978)
599835
2018-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här