Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SÄNGSTOMME, Grange, Frankrike, slutet av 1900-talet, körsbär, innermått ca 200x180
Brukssltiage, stötmärken samt mindre fanérskador
599839
2018-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här