Sängstomme, Grange, Frankrike

Sängstomme, Grange, Frankrike
Sängstomme, Grange, Frankrike
Sängstomme, Grange, Frankrike
Sängstomme, Grange, Frankrike
Sängstomme, Grange, Frankrike
Sängstomme, Grange, Frankrike
Sängstomme, Grange, Frankrike
Sängstomme, Grange, Frankrike
Sängstomme, Grange, Frankrike
Sängstomme, Grange, Frankrike

Klubbat för:

5 200 SEK

4 000 SEK

SÄNGSTOMME, Grange, Frankrike, slutet av 1900-talet, körsbär, innermått ca 200x180

Brukssltiage, stötmärken samt mindre fanérskador

599839

2018-12-22