Ulf Wahlberg Los Angeles

Ulf Wahlberg Los Angeles
Ulf Wahlberg Los Angeles

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF WAHLBERG (född 1938): "Los Angeles", signerad Ulf Wahlberg 99, 144/230, färglitografi, bladmått 62x80 cm,

Oramad

599846

2018-12-19