Louise Treschow gobelängteknik

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

LOUISE TRESCHOW, "Fiolspelet", gobelängteknik, signerad och daterad Treschow 1977, ca 95x75 cm

599850

2018-12-19