Malena Müllertz skål
Vollendet
2018-12-19
599851
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
MALENA MÜLLERTZ, skål, glaserat stengods, monogramsignerad och daterad 85,höjd 11, diameter 22 cm