Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK JERKEN (1898-1947): "Bogserare på Strömmen" signerad och daterad Jerke 1936, olja på duk, ca 49x60 cm
Duken lite slapp i spännramen
599855
2018-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här