Erik Jerken oljemålning

Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK JERKEN (1898-1947): "Bogserare på Strömmen" signerad och daterad Jerke 1936, olja på duk, ca 49x60 cm

Duken lite slapp i spännramen

599855

2018-12-20