Kurt Jungstedt gouache

Kurt Jungstedt gouache
Kurt Jungstedt gouache
Kurt Jungstedt gouache
Kurt Jungstedt gouache

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KURT LJUNGSTEDT (1894-1963): Stilleben, gouache, signerad och daterad -59, 55x74 cm

599878

2018-12-19