Eterna Matic herrarmbandsur i 14 k guld

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ETERNA MATIC, armbandsur, 14 k guld, 1970-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 633 2046 65, cal 2824, länk i gulddoublé (ej original), diameter 34 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, defekt packning, bruksslitage

599915

2018-12-26