Sidobord 1950/60 tal teak
Vollendet
2018-12-19
599918
| Höchstes Gebot | 5 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SIDOBORD, 1950/60-tal, teak fanér, inredd med skåpsdel och lådor, höjd 66156x49 cm, nyckel finns
Bruksslitage, nyckel finns