Sidobord 1950/60 tal teak

Sidobord 1950/60 tal teak
Sidobord 1950/60 tal teak
Sidobord 1950/60 tal teak
Sidobord 1950/60 tal teak
Sidobord 1950/60 tal teak
Sidobord 1950/60 tal teak
Sidobord 1950/60 tal teak
Sidobord 1950/60 tal teak
Sidobord 1950/60 tal teak
Sidobord 1950/60 tal teak

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, 1950/60-tal, teak fanér, inredd med skåpsdel och lådor, höjd 66156x49 cm, nyckel finns

Bruksslitage, nyckel finns

599918

2018-12-19