Golvlampa 1920/30 tal

Golvlampa 1920/30 tal
Golvlampa 1920/30 tal
Golvlampa 1920/30 tal
Golvlampa 1920/30 tal
Golvlampa 1920/30 tal
Golvlampa 1920/30 tal
Golvlampa 1920/30 tal
Golvlampa 1920/30 tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1920/30-tal, patinerad koppar och mässing, höjd 157 cm

Tryckknapp med skador, senare el, ytskador

599933

2018-12-19