Klubbat för:
55 EUR
Utropspris
200 EUR
KORNETT, mässing och förnicklat munstycke, 1900-talets första hälft, längd 35,5-41 cm
Anlöpningar, ställvis slitage.
599948
2018-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här