Bleckblåsinstrument, Kornett

Bleckblåsinstrument, Kornett
Bleckblåsinstrument, Kornett
Bleckblåsinstrument, Kornett
Bleckblåsinstrument, Kornett
Bleckblåsinstrument, Kornett
Bleckblåsinstrument, Kornett
Bleckblåsinstrument, Kornett
Bleckblåsinstrument, Kornett
Bleckblåsinstrument, Kornett
Bleckblåsinstrument, Kornett

Klubbat för:

55 EUR

200 EUR

KORNETT, mässing och förnicklat munstycke, 1900-talets första hälft, längd 35,5-41 cm

Anlöpningar, ställvis slitage.

599948

2018-12-20