Sitg Borglind etsningar

Sitg Borglind etsningar
Sitg Borglind etsningar
Sitg Borglind etsningar
Sitg Borglind etsningar
Sitg Borglind etsningar
Sitg Borglind etsningar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG BORGLIND (1892-1965) (2): "Månuppgång", "Midsommar", signerade Stig Borglind, etsningar, ca 21,8x26 respektive 19,5x20 cm

Gulnade blad

599949

2018-12-19