Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG BORGLIND (1892-1965) (2): "Månuppgång", "Midsommar", signerade Stig Borglind, etsningar, ca 21,8x26 respektive 19,5x20 cm
Gulnade blad
599949
2018-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här