Joan Miró

Joan Miró
Joan Miró

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): "Ubu aux Baléares", färglitografi, 1971, signerad och numrerad 48/120. Editerad av Tériade, Paris. S. 50,5 x 66,5 cm. Oramad.
LITTERATUR: Mourlot 777

599954

2018-12-19