Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): "Ubu aux Baléares", färglitografi, 1971, signerad och numrerad 48/120. Editerad av Tériade, Paris. S. 50,5 x 66,5 cm. Oramad.
LITTERATUR: Mourlot 777
599954
2018-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här