Johan Knutson

Johan Knutson
Johan Knutson
Johan Knutson
Johan Knutson
Johan Knutson
Johan Knutson
Johan Knutson
Johan Knutson

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 EUR

JOHAN KNUTSON (1816-1899) Landskap, signerad, olja på duk 24x38 cm

Skadad ram

599958

2019-05-20