Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 EUR
TORSTEN WASASTJERNA (1863-1924) Flicka i grönrummet, signerad, olja på duk, 44x53 cm
599960
2019-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här