Torsten Wasastjerna

Torsten Wasastjerna
Torsten Wasastjerna
Torsten Wasastjerna
Torsten Wasastjerna
Torsten Wasastjerna
Torsten Wasastjerna
Torsten Wasastjerna
Torsten Wasastjerna

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 EUR

TORSTEN WASASTJERNA (1863-1924) Flicka i grönrummet, signerad, olja på duk, 44x53 cm

599960

2019-05-20