Elias Muukka oljemålning

Elias Muukka oljemålning
Elias Muukka oljemålning
Elias Muukka oljemålning
Elias Muukka oljemålning
Elias Muukka oljemålning
Elias Muukka oljemålning
Elias Muukka oljemålning
Elias Muukka oljemålning

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

300 EUR

ELIAS MUUKKA (1853-1938) Fiskare vid stranden, signerad, olja på duk, uppfodrad på skiva, 16x24 cm

599964

2019-01-06