Bertil Bull Hedlund etsning
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950): (2) Stockholmsmotiv respektive Wienervals, stämpelsignerad Bertil Bull Hedlund respektive signerad Bertil Bull Hedlund, etsning, ca 30x23 respektive 33,5x26 cm
599975
2018-12-19