Bertil Bull Hedlund etsning

Bertil Bull Hedlund etsning
Bertil Bull Hedlund etsning
Bertil Bull Hedlund etsning
Bertil Bull Hedlund etsning
Bertil Bull Hedlund etsning
Bertil Bull Hedlund etsning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950): (2) Stockholmsmotiv respektive Wienervals, stämpelsignerad Bertil Bull Hedlund respektive signerad Bertil Bull Hedlund, etsning, ca 30x23 respektive 33,5x26 cm

599975

2018-12-19