Toilettebord Karl Johan

Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

TOILETTEBORD med lös spegel, Karl Johan, fanérat i mahogny, delvis förgyllda beslag, skulpterade fotavslut i form av förgyllda lejontassar, höjd ca 163 (85), 100x52 cm, nyckel finns

Slitage, lagningar, delvis senare beslag

599983

2018-12-19