Toilettebord Karl Johan
Klubbat för:
3 000 SEK
5 000 SEK
TOILETTEBORD med lös spegel, Karl Johan, fanérat i mahogny, delvis förgyllda beslag, skulpterade fotavslut i form av förgyllda lejontassar, höjd ca 163 (85), 100x52 cm, nyckel finns
Slitage, lagningar, delvis senare beslag
599983
2018-12-19