Terrin samt Kanna Göteborg

Terrin samt Kanna Göteborg
Terrin samt Kanna Göteborg
Terrin samt Kanna Göteborg
Terrin samt Kanna Göteborg
Terrin samt Kanna Göteborg
Terrin samt Kanna Göteborg
Terrin samt Kanna Göteborg
Terrin samt Kanna Göteborg
Terrin samt Kanna Göteborg
Terrin samt Kanna Göteborg
Terrin samt Kanna Göteborg
Terrin samt Kanna Göteborg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TERRIN med lock, KANNA, flintgods, 1900-talets första hälft, Göteborg, dekor med tomtar, höjd 16-17 cm

Lock med smärre spricka, nagg, bruksslitage

599987

2018-12-19