Bertil Bull Hedlund etsningar

Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950): (2) 12 st, samramade, motiv ur serien "Anatole France La Rotisserie de la Reine Pedaugue, signerade Bertil Bull Hedlund, etsningar, ca 13x9 cm

599998

2018-12-19