Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950): (2) 12 st, samramade, motiv ur serien "Anatole France La Rotisserie de la Reine Pedaugue, signerade Bertil Bull Hedlund, etsningar, ca 13x9 cm
599998
2018-12-19