Maria Grazia Rosin skulptur

Maria Grazia Rosin skulptur
Maria Grazia Rosin skulptur
Maria Grazia Rosin skulptur
Maria Grazia Rosin skulptur
Maria Grazia Rosin skulptur
Maria Grazia Rosin skulptur
Maria Grazia Rosin skulptur
Maria Grazia Rosin skulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARIA GRAZIA ROSIN, skulptur, Berengo, Italien 1980/90-tal, dekor i grönt samt iriserande, signerad med monogram samt EA , höjd 32,5 cm

599999

2019-01-07