Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MARIA GRAZIA ROSIN, skulptur, Berengo, Italien 1980/90-tal, dekor i grönt samt iriserande, signerad med monogram samt EA , höjd 32,5 cm
599999
2019-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här