Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1900-talets början, tvåsitsig, Louis XVI-stil, förgylld, rikt skuren dekor, sitthöjd ca 43, längd 129 cm

Slitage, kantband saknas

600017

2018-12-21