Hugo Lepik oljemålning

Hugo Lepik oljemålning
Hugo Lepik oljemålning
Hugo Lepik oljemålning
Hugo Lepik oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUGO LEPIK (Estland, 1905-2001): skärgårdsmotiv, signerad H Lepik , olja på duk, ca 65x100 cm

600021

2018-12-25