Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
JINDRA HUSARIKOVA (f. 1931): figurkomposition, signerad J Husarikova, olja på duk, 85x65
Zustandsbeschreibung
600028
2018-12-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner