J Husarikova

J Husarikova
J Husarikova
J Husarikova
J Husarikova

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JINDRA HUSARIKOVA (f. 1931): figurkomposition, signerad J Husarikova, olja på duk, 85x65

Zustandsbeschreibung

600028

2018-12-25