Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): "Vintermotiv med domherre, signerad Mosse Stoopendaal, olja på pannå, ca 38x31 cm
600037
2018-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här