Gustaf Carlström, blomsterstilleben, akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAF CARLSTRÖM (1896-1964): "Blomsterhav", Gustaf Carlström 1945, olja på pannå, 60x50 cm

600040

2018-12-22