Gerda Tirén olja

Gerda Tirén olja
Gerda Tirén olja
Gerda Tirén olja
Gerda Tirén olja

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GERDA TIRÉN, (1858-1928): Blomsterstilleben, signerad och daterad 1900, akvarell på papper, 48x32 cm.

600046

2018-12-22