Gouache Kina

Gouache Kina
Gouache Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOUACHE, på siden, Kina, 1900-talets första hälft, motiv av kvinnor på terrass, ca 83x39 cm

Fläckar, slitage

600048

2018-12-21