Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HENRI MATISSE, efter, "Mille et une nuit" (Tusen och en natt), signerad och daterad i trycket H Matisse Juin 50, serigrafi, ca 31x82 cm
Veck, glas med spricka
600050
2018-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här