Hans Eliasson oljemålning

Hans Eliasson oljemålning
Hans Eliasson oljemålning
Hans Eliasson oljemålning
Hans Eliasson oljemålning
Hans Eliasson oljemålning
Hans Eliasson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS ELIASSON (född 1955): Komposition, signerad, daterad 83, olja på duk, 59x48 cm

600051

2018-12-19