Oidentifierad konstnär Polen oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
Polen (1900-tal) Släde i vinterlandskap, olja på duk, monogramsignerad, daterad 1986,
olja på duk, ca 41x57 cm.

600081

2018-12-22