Paavo Tynell, takarmatur

Paavo Tynell, takarmatur
Paavo Tynell, takarmatur
Paavo Tynell, takarmatur
Paavo Tynell, takarmatur
Paavo Tynell, takarmatur
Paavo Tynell, takarmatur

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PAAVO TYNELL, "Stjärnhimmel", takarmatur, Idman, Finland 1950-tal, svart lackerad plåt med genombruten dekor, raster i mässing, etikettmärkt IDMAN, höjd 22,5, 24 x 24 cm

Mindre slitage

600087

2018-12-19