kavalerisabel

kavalerisabel
kavalerisabel
kavalerisabel
kavalerisabel
kavalerisabel
kavalerisabel
kavalerisabel
kavalerisabel
kavalerisabel
kavalerisabel
kavalerisabel
kavalerisabel
kavalerisabel
kavalerisabel

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAVALERISABEL, m/1847, för kavallerimanskap, klinga stämplad EGT TLN, balja stämpla PIF 15, klingans längd ca 86 cm

Bruksslitage, spricka i handtag samt något lösa fästen

600099

2018-12-20