Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAVALERISABEL, m/1847, för kavallerimanskap, klinga stämplad EGT TLN, balja stämpla PIF 15, klingans längd ca 86 cm
Bruksslitage, spricka i handtag samt något lösa fästen
600099
2018-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här