Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
BARNVAGN, 1800-talets slut/1900-talets början, delvis bemålat trä, hjul i trä med järn stomme, sits klädd i galon, höjd ca 91, 115x39 cm
Slitage, ställvis förlust av färg, rostig, torrsprickor
600107
2018-12-20