Barnvagn

Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

BARNVAGN, 1800-talets slut/1900-talets början, delvis bemålat trä, hjul i trä med järn stomme, sits klädd i galon, höjd ca 91, 115x39 cm

Slitage, ställvis förlust av färg, rostig, torrsprickor

600107

2018-12-20