Oidentifierad konstnär Polen oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
Polen (1900-tal) Patrull i öppet landskap, monogramsignerad, daterad 1984, olja på duk,
52 x 92 cm.

600111

2018-12-22